Bezpieczne zakupy oraz dane osobowe

Informujemy, że będziemy przetwarzać przekazane dane osobowe wyłącznie w celu realizacji składanego zamówienia. Szczegóły w Regulaminie.

Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Diosmed krem - 40g

Dostępność: duża ilość
Cena: 23,99 zł

Cena regularna:

23.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Noris Pharma
Kod produktu: 86F2-6494C

Opis

DIOSMED jest lekkim kremem o działaniu ochronnym na naczynia krwionośne i regulującym mikrokrążenie, przeznaczonym do pielęgnacji zmęczonych nóg. Stosowanie kremu DIOSMED jest również zalecane do pielęgnacji skóry nóg z poszerzonymi naczynkami krwionośnymi i pajączkami naczyniowymi.

DIOSMED krem na zmęczone nogi jest hipoalergicznym preparatem przeznaczonym do pielęgnacji zmęczonych i obolałych nóg, który dzięki połączeniu dwóch wysoko aktywnych składników: diosminy i heparyny, szybko przynosi nogom ulgę:

  • Diosmina jest naturalnym bioflawonoidem zwiększającym przepływ limfatyczny. Działa przeciwobrzękowo i przeciwkrwotocznie. Uszczelnia naczynia krwionośne. Zmniejsza poszerzone naczynka i pajączki naczyniowe
  • Heparyna jest jedną z najlepiej poznanych substancji przeciwzakrzepowych, która reguluje krzepnięcie krwi. Dzięki temu ułatwia swobodny przepływ krwi w naczyniach włosowatych. Wykazuje również działanie przeciwzapalne.

DIOSMED krem na zmęczone nogi:

  • Znosi uczucie „ciężkich nóg”
  • Przynosi ulgę zmęczonym nogom i łagodzi obrzęki
  • Zmniejsza poszerzone naczynka i pajączki
  • Wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne
  • Ułatwia przepływ krwi i chłonki w mikrokrążeniu skóry
  • Daje uczucie chłodzenia i świeżości.

Produkt hipoalergiczny, opracowany przez szwajcarskich specjalistów, przebadany dermatologicznie.

  • Diosmina 10 mg/g
  • Heparyna 50 j.m./g

Składniki: Aqua, Ethyl Paraben, Propylene Glycol, PEG-8, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Menthol and Menthyl Lactate, Cetearyl Alcohol, Diosmin, Polyacrylic Acid, Triethanolamine, Heparin Sodium, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben.

Stosowanie i sposób użycia: Stosować miejscowo na nogi, od 1 do 3 razy dziennie. Preparat należy delikatnie wmasować w skórę zmęczonych nóg lub w obszary skóry z poszerzonymi naczynkami, w kierunku od stóp w górę.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Promocje
ALVEO płyn doustny - 950ml
ALVEO płyn doustny - 950ml

195,00 zł

Cena regularna: 210,00 zł

Najniższa cena: 210,00 zł
szt.
Produkt dnia
LipoSlimmer tabletki powlekane - 60szt
LipoSlimmer tabletki powlekane - 60szt

36,00 zł

szt.
Woda lecznicza JAN - 3 litry
Woda lecznicza JAN - 3 litry

21,00 zł

szt.
Dermobon krem - 40ml
Dermobon krem - 40ml

17,90 zł

szt.
Minerały Franciszkańskie - 250g
Minerały Franciszkańskie - 250g

39,90 zł

szt.
Bioviton płyn doustny - 1000ml
Bioviton płyn doustny - 1000ml

46,00 zł

szt.
Mineralny Krem Siarczkowy - 100ml
Mineralny Krem Siarczkowy - 100ml

35,99 zł

szt.
Oryginalne Zioła Szwedzkie - 250ml
Oryginalne Zioła Szwedzkie - 250ml

55,00 zł

szt.
Pyłek kwiatowy - 1000g
Pyłek kwiatowy - 1000g

92,00 zł

szt.
Zabłocka Mgiełka Solankowa - 950ml
Zabłocka Mgiełka Solankowa - 950ml

20,49 zł

szt.
Mineralne Mydło Siarczkowe - 300g
Mineralne Mydło Siarczkowe - 300g

24,99 zł

szt.
Mineralny Szampon Zdrojowy - 200g
Mineralny Szampon Zdrojowy - 200g

25,49 zł

szt.
SILCATIL skarpetki złuszczające
SILCATIL skarpetki złuszczające

19,95 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl